Home icon
InterRais » Українська версія » Плівка для теплиць (плівка теплична)

→ Плівка для теплиць (плівка теплична)

Плівка для теплиць (плівка теплична)Найбільша частина продукції компанії "Етіленсервіс" - це плівки для сільського господарства або простіше кажучи - плівки для теплиць з досить різноманітними властивостями та за доступними цінами. Плівка теплична від нашої компанії - Ваш надійний помічник!

Тепличні плівки виробляються на сучасному обладнанні з використанням високотехнологічних композитних матеріалів і добавок, які надають плівкам певні властивості.

Клієнти, котрі купили плівку для теплиць у нас, залишаються задоволеними і радять нас друзям, а це вже говорить багато про що! Вибір пропонованих тепличних плівок розширюється з кожним роком, адже ми намагаємося йти в ногу з часом.

Наша компанія пропонує Вам УФ - стабілізовані тепличні плівки з розширеним спектром додаткових властивостей:

- Теплозберігаючу плівку для теплиць;
- "Антиконденсатну" плівку;
- Плівку тепличну зі "світлорозсіючим" ефектом;
- Стабілізовану тепличну плівку.
Плівка для теплиць (плівка теплична)


За бажанням - можливо використання добавок у різних пропорціях зі стабілізацією плівки на підвищений термін безперервної експлуатації від 1 року до 5 років (Увага: термін служби тепличної плівки з простого поліетилену - 3-6 місяців).

Також, ми пропонуємо споживачеві плівки для мульчування (використання плівкових покриттів, покладених безпосередньо на грунт при вирощуванні рослин). Всю інформацію з мульчування дивіться в розділі "Мульчування".

Компанія "Етіленсервіс" виготовляє плівку тепличну зазначених видів шириною рукава, напіврукава і полотна від 60-3000 мм і товщиною 20-400 мікрон.

Плівка для теплиць куплена в компанії "Етіленсервіс" буде Вам надійним помічником у Вашому сільському господарстві, прослужить тривалий термін і принесе Вам великий врожай!

Плівка теплична: показники якості та корисна інформаціяЗвичайна плівка з поліетилену, яка встановлена на теплицю, парник приблизно в кінці лютого втрачає механічну міцність, в вкінці червня починає «розпадатися».

Плівка для теплиць (плівка теплична)Головний фактор, що визначає руйнування тепличної плівки - ультрафіолетове випромінювання сонця (УФ промені). На даний момент вже розроблені спеціальні добавки для поліетилену - УФ-стабілізатори, які сповільнюють процеси фотохімічного розкладу тепличної плівки під дією сонячного УФ-випромінювання.

Плівка теплична з УФ-стабілізатором може мати термін служби = 5 років. В основному - термін служби визначається якістю і концентрацією стабілізатора. Слід враховувати ще й товщину тепличної плівки, яка необхідна для забезпечення максимальної механічної міцності. Тепличні УФ-стабілізовані плівки товщиною більше 120 мікрон можуть мати термін служби більше трьох років!

Виходячи з рекомендацій виробників УФ-стабілізаторів, лабораторних досліджень, досвіду експлуатації плівок тепличних, співробітниками нашої компанії розроблені різноманітні склади сировини для тепличних плівок із заданим строком служби. Нами організовано виробництво пплівок тепличних УФ-стабілізованих плівок з термінами служби 12-36 місяців в кліматичних умовах регіонів України.

Плівка для теплиць (плівка теплична)З 1 липня 2005 року всі плівки з терміном служби 12 місяців підфарбовуються в жовто-лимоний колір, 24 місяці - в жовтогарячий колір, 36 місяців - в червоний колір.
Рулони плівки для теплиць в нашій компанії упаковуються у фірмову упаковку з нанесенням логотипу фірми. Проста плівка має упаковку білого кольору. Напис на упаковці "УФ-стабілізація 12 місяців" означає, що протягом одного року безперервного перебування на теплиці або парнику - плівка не втратить (під впливом УФ випромінювання сонця) більше половини своєї механічної міцності (вимоги стандарту DIN 699). Аналогічні умови виконуються для плівок з терміном служби 24, 36, 60 місяців. Увага: на загальний термін служби тепличної плівки сильно впливає конструкція і місце розташування теплиці, спосіб кріплення плівки, регіон України та багато інших чинників ...

ТОВ "Етіленсервіс" виробляє унікальні тепличні плівки:
- "Антиконденсатна" плівка теплична (теплична плівка підфарбовується в синій колір);
- "Теплозбереження" теплична плівка (підфарбовується в оранжево-червоний);
- З "антивірусною" або "інсектицидною" добавкою (підфарбовується в зелений колір).

На рулони плівок для теплиць приклеєні додаткові бирки, де вказані всі спеціальні властивості.

На нашій фірмі персонал працює на гарному обладнанні, з дуже якісною сировиною, ми використовуємо добавки і стабілізатори найкращих світових лідерів - тому наша продукція відповідає найвищим стандартам світової якості.


17-12-2010, 12:17 | Переглядів: 41302 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: