Home icon
InterRais » Українська версія » Плівка термозбіжна

→ Плівка термозбіжна

Плівка термозбіжнаПлівка термозбіжна (поліетиленова за ГОСТ 25951-83) - найпопулярніша пакувальна плівка. Використовується для упаковки різної продукції: банок, пляшок, продуктів харчування, господарських виробів, газет і журналів, канцелярських товарів, будівельних товарів. Також, термоусадочну плівку, використовують для пакування та палетування товарів з метою забезпечення зручності транспортування і при складуванні.

До основних переваг цієї пакувальної плівки відноситься невеликий обсяг, досить мала маса і невисока ціна. Термозбіжна плівка чудово захищає упаковані вироби від механічних дій і від несприятливих факторів навколишнього середовища і в той же час забезпечує прозорість і презентабельний зовнішній вигляд.


Плівка термозбіжна виготовляється з поліетилену високого тиску (ПВД) вищого сорту або з композиції на його основі. Коефіцієнт усадки згідно ГОСТу: 20-40% у поперечному і 30-60% - у поздовжньому напрямку. При необхідності коефіцієнт усадки може бути змінений.

Плівка виготовляється у вигляді:
- Полотна шириною від 250-1500 мм,
- Напіврукава шириною до 1500 мм,
- Рукава шириною від 500 до 1500 мм (фальцьованої - до 3000 мм) товщиною від 30 до 250 мкм.

Замовити термоусадочні плівки (пакувальні плівки) Ви можете в будь-який зручний для Вас час, просто зателефонувавши за тел: (+38044) 591-17-94Плівка термозбіжнаТермозбіжна плівка є універсальною пакувальної основою для різних товарів. Вона забезпечує міцність і прозорість упаковки, а також її щільність і компактність (за рахунок еластичності матеріалу, який стискаючись при нагріванні, щільно обтягує фасоване виріб).

У термозбіжною плівці продукція має презентабельний зовнішній вигляд, не піддається зовнішнім впливам, не пошкоджується при транспортуванні і не псується при зберіганні.


Залежно від матеріалу виготовлення розрізняють кілька видів термоусадочної плівки:

- полівінілхлоридна (на основі ПВХ)
Ця одношарова пакувальна плівка високої якості володіє чудовими механічними і фізичними властивостями і з легкістю приймає форму запакованого товару. ПВХ плівка термозбіжна стійка до ударів і до різних агресивних дій; вона довше зберігає свіжість продуктів і перешкоджає проникненню бактерій.- поліолефінова
Термозбіжніі плівки на основі поліолефінів є аналогом ПВХ, але перевершують їх по міцності (ударний опір, міцність на розрив навіть при температурі 40 ° С) і механічним властивостям (коефіцієнт тертя), а також дають більш високу усадку при нагріванні. Застосовуються для упаковки харчових (овочів, фруктів, м'яса, птиці, риби, заморожених продуктів, чаю, хліба) і нехарчових продуктів (упаковка коробок для бісквітів і цукерок, упаковка парфумерії та косметичних засобів) та багато чого іншого.
Поліолефінова плівка має велику прозорість і глянсовий блиск. Стійка до масел, жирів і розчинників. Відсутність різнотовщинності, низька питома вага (щільність ПВХ - від 1,25 до 1,4, поліолефіна -0,92 г/м3). У процесі упаковки не виділяє запаху. Температура зберігання матеріалу знаходиться в діапазоні від - 40 до + 40 градусів, що також розширює можливості її зберігання і транспортування.
Поліолефінова плівка - це трьох- або п'ятишаровий термозбіжний матеріал, який використовується в багатьох пакувальних сферах та може витримати значні навантаження. Вона вважається екологічно безпечною, поєднує в собі відмінні зварювальні та оптичні характеристики. У порівнянні з плівкою з полівінілхлориду має ряд переваг: завдяки міцним зварних швах вона не рветься, при негативній і дуже високій температурі вище нуля вона зберігає свої властивості та прекрасний зовнішній вигляд, не містить шкідливий для здоров'я людини хлор.Плівка термозбіжна
- поліетиленова
Більш еластична пакувальна плівка. Володіє підвищеною міцністю і хорошими вологозахисними характеристиками, легко змінює розміри під впливом температури. Плівка термозбіжна поліетиленова виготовляється методом екструзії і піддається пневматичної розтягуванню.Оскільки термозбіжна плівка відмінно зберігає якість, свіжість і естетичний зовнішній вигляд продуктів протягом певного часу, вона отримала особливу популярність в харчовій промисловості (для упаковки напівфабрикатів, кондитерських і хлібобулочних виробів, ковбасної та м'ясної продукції, групової упаковки пляшок і банок). Також вона використовується і в деяких інших областях: металообробної, хімічної, будівельної, радіоелектронної та легкою. Крім того, дана плівка застосовується для упаковки парфумерної, галантерейної, текстильної, господарської, канцелярською, поліграфічної, сувенірної та багато іншої продукції.

Термозбіжна пакувальна плівка випускається рулонами у вигляді рукава, напіврукава і полотен різної товщини (від 20 до 250 мкм) і довжини намотування.


21-12-2010, 09:55 | Переглядів: 10422 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: