Home icon
InterRais » Українська версія » Стрейч плівка

→ Стрейч плівка

Стрейч плівкаСтрейч плівка - сучасний пакувальний матеріал, відмітними особливостями якого є:

-Здатність оборотно розтягуватися з подовженням до 300%;

-Високий рівень попереднього розтягування;

-Підвищена міцність до раздиру, проколу, удару і продавлювання;

-Здатність шарів плівки прилипати один до одного;

-Висока прозорість і еластичність.

Компанія "Етіленсервіс» пропонує пакувальну стрейч плівку призначену як для пакування продуктів харчування (харчова стретч плівка), так і для пакування різних вантажів (палетна стретч-плівка). Палетна стрейч плівка виготовляється для ручного (обгортання вантажу здійснюється вручну) і машинного пакування (обгортання вантажу здійснюється з використанням пакувальних машин - палетайзерів).Стрейч плівка РУЧНА рекомендується для транспортної упаковки невеликих обсягів продукції, перепакування і т.д. Дозволяє упаковувати вантаж вручну, без додаткового обладнання. Володіє відносно невисоким рівнем попереднього розтягування (не більше 100%), товщина 15-20 мкм, ширина 450-500мм і довжина намотки - 270-300м Стретч плівка МАШИНА POWER рекомендується для транспортної упаковки з використанням палетопакувальником, не мають механізму престретчу і що дозволяє отримувати розтяг до 200%.Стрейч плівка МАШИНА SUPER POWER рекомендується для транспортної упаковки з використанням високошвидкісних палетопакувальником з механізмом престретчу і що дозволяє отримувати розтягання до 300%. Відрізняється чудовими якостями по розтягуванню, опору до розриву, стійкості до удару і проколювання, чудовими характеристиками міцності. Характерна відмінна липкість, прозорість і велика утримує зусилля. Товщина 17-23 мкм. Плівка поставляється в рулонах по 16-18кг.

Важко знайти зараз область споживчого ринку, де не використовувалася б стрейч-плівка. Прототип цього сучасного пакувального матеріалу придумали в 70-х роках минулого століття. Її розробили на основі впровадження новітніх технологій у виробництво полімерів.

Варто відзначити, що по відношенню до інших тарним матеріалами, стрейч-плівка ціна не така вже й велика і цілком прийнятна.
Використовувати такий зручний, міцний і гнучкий матеріал для упаковки не становить великої праці, між тим переваги від застосування очевидні. Ці безсумнівні переваги призвели до того, що новинка швидко завоювала ринок пакувальної індустрії, придбавши найбільшу популярність в харчовій галузі, а також в області транспортування і зберігання вантажів.

Чим же така хороша ця упаковка?

Завдяки унікальному матеріалу, з якого стрейчеві плівка створена, вона може подовжуватися, розтягуючись майже в три рази, при цьому відрізняється підвищеною пружністю, не деформується, приймаючи початковий стан. На відміну від інших пакувальних плівок, стрейч-плівка міцна, вона може витримати тиск, як по всій площі, так і на окремі ділянки, встояти під ударами, не проколотися від зіткнення з гострими кутами, не розірватися і не луснути від надмірного натягування. При цьому вона володіє ще одним значним якістю для матеріалів такого класу: її шари можуть легко приклеюватися один до одного, при необхідності їх також легко розібрати, не ушкоджуючи полотно. Але ніякої клейової основи для цього не використовується. А значить, стрейч-плівка не прилипає до товару (як, наприклад, скотч), не псує його і не мажеться сама. Вона не вибаглива і дуже стійка до погодних умов, може спокійно винести, не змінивши свої якості, мінусові температури, включаючи мінус 40 градусів С.

Стрейч плівкаСтрейч плівка сприяє надійному скріпленню вантажів, так щільно примикає до упаковуваних предметів, що оберігає їх від псування і можливого викрадення окремих об'єктів. Її прозорість дозволяє бачити упаковані вантажі.

Для захисту товарів від сонячних променів можна використовувати чорну або кольорову плівку. Їй можна закріплювати товари прямо на піддонах. Вона проста в застосуванні, дозволяє заощадити час навантаження або розвантаження товарів.

У сучасних умовах розвитку ринку стрейч-плівка купити не складе особливих труднощів, її можна придбати в будь-якому регіоні, в спеціальних магазинах або на оптових складах.

ТМ InterRais пропонує Вам купити стрейч плівку вищої якості за оптимальною ціною. Наші обсяги виробництва зможуть задовольнити будь-яке замовлення. Як ви знаєте - Ціна на стрейч плівку залежить від обсягу виробництва і продавця. Маючи власне виробництво ми встановлюємо реальну вартість і вона (ціна стрейч плівки) - мінімальна! Чекаємо Ваших дзвінків (+38044) 591-17-94


21-12-2010, 10:51 | Переглядів: 12339 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: