Home icon
InterRais » Українська версія » Поліетилен високого та низького тиску

→ Поліетилен високого та низького тиску

Поліетилен високого та низького тискуНа сьогоднішній день поліетилен є найпопулярнішим полімером в світі, його споживання зростає, постійно знаходяться нові способи його застосування.

Залежно від методу одержання, розрізняють поліетилен низької щільності високого тиску (ПВД) і поліетилен високої щільності низького тиску (ПНД), які відрізняються своїми властивостями та сферами застосування. Ці відмінності виявляються в щільності, температури плавлення, твердості, жорсткості і міцності.

Сировина - поліетилен високого та низького тиску за розумною ціною завжди є на складах компанії Етиленсервіс.

Поліетилен високого тиску, ПВТ ГОСТ 16377-77


(Low density polyethylene, LDPE)

Поліетилен високого тиску широко застосовується для виробництва різного виду плівок та пакетів. Матеріали з нього мають високу міцність при розтягуванні і стисненні, стійкість до механічного впливу. Плівки, в основі яких використовується ПВД, водо-і паронепроникні, але уразливі для газів і тому непридатні для пакування продуктів, чутливих до окислення. Упаковка з ПВД має високу хімічну стійкість.

Поліетилен низького тиску, ПНД ГОСТ 16338-85


(High density polyethylene, HDPE)

Поліетилен низького тиску широко застосовується для виробництва різних контейнерів, ящиків для пляшок, кришок з різьбою для флаконів, пляшок, одноразового посуду, фітингів, іграшок, плівок, пакетів та іншої упаковки. Упаковку з ПЕНД відрізняє міцність при розтягуванні і стисненні, низький опір удару, висока водонепроникність і хімічна стійкість до агресивних середовищ.

Поліетилен високого та низького тискуНаша компанія займається оптовим продажем поліетилену на території Україні. Ми є офіційними постачальниками полімерів для багатьох великих українських підприємств. Виробникам важливо мати надійне джерело полімерної сировинної бази, який буде оперативно і вчасно забезпечувати їх необхідним матеріалом.

За роки своєї діяльності, ми налагодили тісні ділові відносини з постачань поліетилену виробництва таких найбільших нафтопереробних підприємств як: "Полімір", "Казаньоргсинтез", "Салаватнефтеоргсинтез", "Ставролен", "Томскнефтехім", "Шуртанскій газо - хімічний комплекс", "HIP PETROHEMIJA "," Dioki "," Slovnaft ". Завдяки цьому, ми можемо запропонувати своїм клієнтам вигідні умови співробітництва та гнучку цінову політику.

Основною відмінною рисою нашої роботи є пошук найбільш взаємовигідних варіантів співпраці. Для клієнтів передбачені системи знижок, відстрочки по платежах. Ми завжди прагнемо враховувати будь-які взаємовигідні інтереси наших партнерів.

Якщо вам необхідний поліетилен низького тиску або поліетилен високого тиску, ласкаво просимо до нас. Ми завжди раді новим клієнтам. Чекаємо вас.


22-12-2010, 16:26 | Переглядів: 12099 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: