Home icon
InterRais » Українська версія » Повітряно-бульбашкова плівка

→ Повітряно-бульбашкова плівка

Повітряно-бульбашкова плівкаПовітряно-бульбашкова пленка - це така плівка, яка виготовлена ​​з харчового поліетилену, з розташованими на ній поліетиленовими повітряними бульбашками. Також, вона має другу назву - бульбашкова плівка.

Розрізняють як 2-х шарову (шар бульбашок розташований на шарі поліетилену) і 3-х шарову (шар бульбашок розташований всередині між двома шарами поліетилену).

Один з основних показників повітряно-бульбашкової плівки - щільність. Вимірюється як вага 1-го квадратного метра в грамах. Чим щільніше плівка, тим більші навантаження, тиск вона витримує.

Повітряно-бульбашкова плівка


випускається у вигляді полотна довжиною 100 або 50 погонних метрів (максимальна ширина 1500 мм, стандартна ширина 1200 мм). Діаметр повітряного бульбашки може бути 10 мм і висотою 4,8 мм або діаметром 25 мм і висотою 8 мм.

Повітряно-бульбашкова плівкаВикористовуйте нашу бульбашкову плівку для упаковки всіх видів меблів (кухонних / корпусних / м'якої / офісної / медичної), електроніки та устаткування, рекламної продукції, скла та освітлювальних приладів, цінних речей та антикваріату.

Поліетиленова повітряно-бульбашкова плівка - це супер-універсальне покриття для теплиць і парників, автомобілів. І не секрет, що дана плівка - дуже зручний килимок для засмаги.
Бульбашкова плівка - зовсім недорогий товар, який дуже зручний і не громіздкий. Її можна застосувати повсюди. Вона замінить Вам практично будь-яку великогабаритну упаковку!


Не забувайте, що пухирчаста (бульбашкова) плівка:

- Незамінна при квартирних і офісних переїздах;
- Підходить для використання в будівництві;
- Це хороший теплоізоляційний і шумоізоляційний матеріал;
- Може використовуватися як захисне покривало для басейну, перешкоджає забрудненню води в басейні, сприяє її прогріванню (що набагато вигідніше імпортних аналогів).


Двошарова повітряно-бульбашкова плівка- Використовується як пакувальний / прокладочний матеріал, при перевезенні крихких листових матеріалів (скло, декор листи ...),
- Як набивальної матеріал при перевезенні різних приладів, виробів зі скла (кераміки, порцеляни).

Тришарова повітряно-бульбашкова плівка- У порівнянні з двошаровою плівкою, більш щільний і міцний матеріал. Підходить для виготовлення чохлів за допомогою лекал, дуже добре зшивається.

Сподіваємося, що наведені на нашому сайті поради - допоможуть вам вибрати найбільш оптимальний варіант бульбашкової плівки за мінімальною ціною, яка буде на 100% відповідати Вашим вимогам і запитам. Компанія "Етіленсервіс" пропонує Вам купити бульбашкову плівку в місті Київ, за адресою: м.Київ вул.Будіндустрії, 9. Вдалого Вам вибору!


13-03-2011, 19:43 | Переглядів: 10054 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: