Home icon
InterRais » Українська версія » Мішки поліетиленові та вкладиші поліетиленові

→ Мішки поліетиленові та вкладиші поліетиленові

Мішки поліетиленові та вкладиші поліетиленовіМішки поліетиленові і вкладиші поліетиленові виробляються з поліетилену високого тиску та поліетилену низького тиску (LDPE, HDPE) з формуванням одинарного / подвійного донного шва, з фальцами (бічними складками) або плоскі. Поліетиленові мішки можуть бути прозорими і кольоровими.

Мішки поліетиленові

- це спеціальні вироби, які використовуються для зберігання і перенесення різних речовин, продуктів, товарів, сміття. Їх сфера застосування досить широка - це харчова промисловість, будівництво, сільське господарство, сфера торгівлі, а також багато іншого.


Ми пропонуємо:

- Поліетиленові мішки / вкладиші в коробки для розфасовки жиру, маргарину, масла вершкового, повидла, сухого молока і т.д.;
- Поліетиленові мішки / вкладиші для розфасовки макаронів, круп і ін сипучих харчових продуктів;
- Поліетиленові мішки / вкладиші для розфасовки цементу, сипучих будматеріалів, хімікатів та ін сипучих нехарчових продуктів;
- Поліетиленові мішки для вирощування грибів;
- Мішки поліетиленові для засолювання овочів;
- Поліетиленові мішки / вкладиші для упаковки іграшок, приладів, і т.д.

Мішки-вкладиші поліетиленові виробляються за технічними умовами замовника

.
Вартість виробництва мішків поліетиленових визначається в залежності від типорозмірів мішків, товщини поліетиленової плівки і необхідного обсягу замовлення.

Є діюча система знижок для постійних клієнтів!


Купити мішки поліетиленові й вкладиші поліетиленові

в компанії "Етіленсервіс" дуже просто, недорого і вигідно!
Вам необхідно визначитися з необхідною кількістю мішків і вкладишів, які Ви бажаєте купити, набрати наш номер телефону (044) 591-17-94 і після отримання всієї необхідної інформації зробити замовлення продукції. Насолоджуючись результатом - як правило, Ви станете нашим постійним клієнтом! Пам'ятайте остаточне рішення про купівлю мішків / вкладишів поліетиленових за Вами, ми ж в свою чергу, допоможемо Вам при виборі.
Чекаємо Ваших дзвінків!

Увага, ціни на мішки й вкладиші поліетиленові в нашій компанії самі мінімальні! Це обумовлено тим, що наші потужності з виробництва поліетиленової продукції зростають з кожним роком і Ми є найбільшим постачальником всього "поліетиленового сімейства" на ринку України!

Компанія "Етіленсервіс" крім виробництва та реалізації поліетиленової продукції точно і оперативно стежить за змінами на ринку полімерної продукції. Робота нашої компанії відрізняється злагодженістю взаємодії всіх підрозділів і чіткістю виконання поставлених завдань.

Купити мішки поліетиленові і купити вкладиші поліетиленові Ви можете прямо сьогодні, зателефонувавши нам за номером (044) 591-17-94!


13-03-2011, 23:24 | Переглядів: 13430 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: