Home icon
InterRais » Українська версія » Широкоформатні спаяні поліетиленові плівки

→ Широкоформатні спаяні поліетиленові плівки

Широкоформатні спаяні поліетиленові плівки
В даний час в Україні широко освоєні поліетиленові плівки шириною до 6 метрів включно. Їх виробництво налагоджене багатьма виробниками, плівки досить недорогі і добре себе зарекомендували при використанні як у сільському господарстві, так і в інших додатках (будівництво, меліорація тощо)
Для виробництва плівок більш широкого формату необхідне використання дорогого обладнання, вартість якого зростає пропорційно збільшенню ширини плівки.

Широкоформатні спаяні поліетиленові плівки шириною до 6 метрів включно.


Плівки, що мають ширину до 6 метрів, достатньо поширені в Україні. Їх виготовляють багато компаній, адже такий вид поліетиленових плівок ідеально підходить для використання в будівництві, сільському господарстві, меліорації.


Однак, щоб зробити плівки ще більшої ширини, буде потрібно спеціальне дороге обладнання, причому, чим ширше плівка, тим більше буде коштувати обладнання. Наприклад, виготовлення 12-метрової плівки можливе лише в будівлі, що має висоту більше 24 метрів. Враховуючи високу вартість обладнання, складність технологічних процесів і особливі вимоги до робочого приміщення, широкоформатна плівка буде досить дорогим продуктом.


Існує й інший варіант створення широкоформатної плівки : для цього знадобиться спаяти кілька вузькоформатних полотен для створення широкоформатного. Це не можна назвати простим завданням , але ми вирішили його, розробивши спеціальну установку для спайки поліетиленових плівок . Спайка здійснюється нескінченним швом , якість якого дозволяє не тільки зберегти вихідні властивості плівки , але і поліпшити їх. Наше обладнання має відносно невелику вартість , тому його використання не приводить до значного підвищення ціни плівки .24-10-2014, 14:05 | Переглядів: 1415 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: