Home icon
InterRais » Українська версія » Плівка антиконденсатна

→ Плівка антиконденсатна

Плівка антиконденсатна
Плівка антиконденсатна

Плівка антиконденсатнаХарактерною особливістю антиконденсатної плівки є те, що при її виробництві використовуються особливі добавки, які запобігають появі крапель на поверхні. В результаті на такій плівці утворюється значно менше крапель роси, ніж на звичайній. Це прямо впливає на кількість світла всередині теплиці - рівень освітленості підвищується на 15-12%. Також на тепличні рослини не потрапляють холодні краплі води, що сприяє зниженню кількості захворювань та опіків.


При використанні антиконденсатної поліетиленової плівки важливо, щоб сама конструкція теплиці дозволяла воді вільно стікати вниз.


Як тільки плівкою покривають теплицю, в дію вступають вже згадані добавки- антифоги, завдяки яким антиконденсатна плівка володіє своїми особливими характеристиками. Потрібно врахувати, що ці добавки з часом вимиваються з плівки - зазвичай термін її дії дорівнює шести місяцям.

Зверніть увагу, що зазвичай антиконденсатну плівку забарвлюють в синій колір, а також виготовляють двошаровою, при цьому тільки внутрішній шар має антиконденсатні властивості.


Як визначити, чи дійсно плівка володіє необхідними якостями? Для цього потрібно капнути воду на поверхню антиконденсатною і звичайної плівки. На поверхні звичайної плівки крапля прийме сферичну форму, а на поверхні антиконденсатною - розтечеться. На звичайній плівці крапля тримається навіть при нахилі поверхні до 90 градусів, а з антиконденсатною стікає відразу ж, коли нахил досягає 15-20 градусів.

Така плівка, безсумнівно, виправдає покладені на неї сподівання.24-10-2014, 14:26 | Переглядів: 1364 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: