Home icon
InterRais » Українська версія » Теплична плівка Теплозберігаюча

→ Теплична плівка Теплозберігаюча

Теплична плівка ТеплозберігаючаТеплична плівка Теплозберігаюча
Теплозберігаюча теплична плівкаТеплозберігаюча плівка володіє однією найважливішою якістю - вона здатна утримувати тепло , яке обов'язково втрачається в темний час доби разом з інфрачервоним випромінюванням . До складу плівки вводять особливу добавку під назвою ІК - адсорбент . Це речовина не дозволяє ІК -променям покидати простір теплиці , таким чином зберігаючи тепло. При цьому теплозберігаюча плівка не впливає на кількість сонячних променів , що проникають крізь неї вдень. Цікаво , що в особливо спекотні літні дні така плівка здатна затримувати частину сонячних променів в ІК - діапазоні , що дозволяє зберегти оптимальну температуру в теплиці .


Зазвичай теплосберегаючу тепличну плівку стабілізують на гарантований період служби - 24 місяці і додають їй помаранчевий відтінок.


Завдяки зменшенню добової різниці температур і збільшенню нічної температури на кілька градусів, теплозберігіюча плівка дозволяє протягом місяця окупити різницю у вартості в порівнянні із звичайною плівкою, а в подальшому дає можливість значно економити на обігріві теплиць.
24-10-2014, 15:02 | Переглядів: 2926 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: