Home icon
InterRais » Українська версія » Плівка для теплиць - про продукцію

→ Плівка для теплиць - про продукцію

Плівка для теплиць - про продукцію


Компанія "ЕТИЛЕНСЕРВІС" завжди прагне внести свій вклад в розвиток сільськогосподарської галузі і представляє вашій увазі поліетиленові плівки для теплиць широкого цінового діапазону , з різноманітними виробничими характеристиками.

У нас ви зможете купити тепличну плівку , яка виробляється на найсучаснішому обладнанні з застосуванням високотехнологічних композитних коштів - ультрафіолетових (УФ ) стабілізаторів , що перешкоджають руйнуванню макромолекул поліетилену під дією УФ - випромінювання Сонця ; антифогів , що усувають вплив крапель конденсату на рослини ; інфрачервоних абсорбентів , що посилюють парниковий ефект; світлорозсіювальних добавок , що знижують надлишкову освітленість теплиці влітку .

Внаслідок цього, на плівку для теплиць ціна формується залежно від компонентного хімічного складу та функціонального призначення .

Крім того , наша компанія здійснює продаж плівки для теплиць , виготовлену відповідно до функціональних вимог клієнта. На замовлення ми можемо змінити склад і пропорції спеціалізованих композитних добавок , що впливають на властивості продукції .
Плівка виконана у вигляді полотна , рукава і напіврукава шириною від 60 до 6000 мм ( полотно 12 метрів) , товщиною від 20 до 400 мікрон .
Наш товар вже пройшов випробування на численних агропідприємствах України , і дозволив значно оптимізувати їх роботу , а також зменшити витрати на виробництво . Адже в "ЕТИЛЕНСЕРВІС" на тепличну плівку ціна мінімальна , а якість найвище .

Плівка для теплиць - про продукціюОсновні показники якості поліетиленової тепличної плівки - механічна міцність і термін служби. Звичайна плівка з поліетилену , яка встановлена ​​на теплицю або парник в лютому ... квітні , втрачає механічну міцність і починає « сипатися » в липні місяці .

Головний фактор, що визначає руйнування тепличної плівки - ультрафіолетове випромінювання Сонця . В даний час широко використовуються спеціальні добавки для поліетилену - УФ - стабілізатори , які уповільнюють процеси фотохімічного розкладання поліетиленової тепличної плівки під дією сонячного УФ випромінювання.

Поліетиленова плівка теплична з УФ - стабілізатором може мати термін служби до 5 років. В основному термін служби визначається якістю і концентрацією стабілізатора. Слід враховувати ще й товщину тепличної плівки , яка необхідна для забезпечення необхідної механічної міцності . Термін служби 3 і більше років можуть мати тепличні УФ - стабілізовані плівки товщиною 120 мікрон і більше.

Виходячи з рекомендацій виробників УФ - стабілізаторів , лабораторних досліджень , досвіду експлуатації тепличних поліетиленових плівок в Україні , співробітниками нашої компанії розроблені різноманітні склади сировини для тепличних поліетиленових плівок із заданим терміном служби. Нами організовано виробництво тепличних УФ - стабілізованих плівок з термінами служби 12-60 місяців в кліматичних умовах всіх регіонів України.


Плівка для теплиць - про продукцію З 1 липня 2005 року всі плівки з терміном служби 12 місяців підфарбовуються в жовтий , 24 місяці - жовто - гарячий , 36 місяців - червоний , 60 місяців - жовто - зелений колір. Такі кольори з « теплого» діапазону не перешкоджають нормальному впливу фотосинтетичної активної радіації Сонця на рослини . « Холодний » синій або зелений колір мають світлорозсіюючі плівки , що обмежують освітленість теплиці .
Рулони тепличної плівки поліетиленової в нашій компанії упаковуються в фірмову упаковку з нанесенням логотипу фірми та торгової марки InterRAIS . Проста плівка має упаковку білого кольору . Упаковка світлостабілізованою плівки відповідає терміну , на який плівка захищена від впливу УФ випромінювання Сонця . Напис на упаковці "УФ - стабілізація 12 місяців" означає , що на протязі одного року безперервного знаходження на теплиці або парнику плівка не втратить під впливом УФ випромінювання Сонця більше половини своєї механічної міцності (вимоги стандарту DIN 699 ) . Аналогічні умови виконуються для плівок з терміном служби 24 , 36 , 60 місяців. Увага : на загальний термін служби тепличної плівки сильно впливає конструкція і місце розташування теплиці , спосіб кріплення плівки , вплив хімікатів і багато інших чинників ...
З червня 2012 року всі тепличні поліетиленові плівки виготовляються в двошаровому виконанні на екструдерах з додатковим внутрішнім охолодженням плівкового рукава і реалізуються під торговою маркою TwinRAIS . Така плівка має більш ніж на 20 % більшу механічну міцність , більш однорідні характеристики міцності в подовжній і поперечній площинах , поліпшені показники по опору роздирання і проколу , не " тріскається » за технологічними складкам , забезпечує менші перепади натягу покриття теплиці при зміні навколишньої температури , в рулонах плівки « підлипання» рукава мінімальне . Від підробок плівка захищена флексографічною печаткою товарного знака TwinRAIS по всій довжині плівки .

На нашій фірмі навчений персонал , " ЕТИЛЕНСЕРВІС " працює на сучасному обладнанні з дуже якісною сировиною , ми використовуємо добавки і стабілізатори кращих світових виробників, тому наша продукція ( плівка для теплиць , поліетиленова плівка ) відповідає найвищим стандартам світової якості.

  Плівка для теплиць від "ЕТИЛЕНСЕРВІС" - Стане невичерпним джерелом врожаю на вашому агропідприємстві .


24-10-2014, 15:56 | Переглядів: 4678 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: