Home icon
InterRais » Українська версія » Плівка антиконденсатна

→ Плівка антиконденсатна

Плівка антиконденсатна,двошарова.Характерною особливістю антиконденсатною плівки є те , що при її виробництві використовуються особливі добавки , які запобігають появі крапель на поверхні. В результаті на такій плівці утворюється значно менше крапель роси , ніж на звичайній . Це прямо впливає на кількість світла всередині теплиці - рівень освітленості підвищується на 15-12 %. Також на тепличні рослини не потрапляють холодні краплі води , що сприяє зниженню кількості захворювань та опіків .

При використанні плівка антиконденсатна,двошарова важливо , щоб сама конструкція телиці дозволяла воді вільно стікати вниз .

Як тільки плівкою покривають теплицю , в дію вступають вже згадані добавки - Антифог , завдяки яким вона володіє своїми особливими характеристиками. Потрібно врахувати , що ці добавки з часом вимиваються з плівки - зазвичай термін її дії дорівнює шести місяцям .

Зверніть увагу , що зазвичай антиконденсатну плівку забарвлюють в синій колір , а також виготовляють двошарові, при цьому тільки внутрішній шар має антиконденсатні властивості .

Як визначити , чи дійсно плівка володіє необхідними якостями ? Для цього потрібно капнути воду на поверхню антиконденсатною і звичайної плівки . На поверхні звичайної плівки крапля прийме сферичну форму , а на поверхні антиконденсатною - розтечеться . На звичайній плівці крапля тримається навіть при нахилі поверхні до 90 градусів , стікає відразу ж , коли нахил досягає 15-20 градусів.


Така плівка , безсумнівно , виправдає покладені на неї сподівання .


28-10-2014, 15:10 | Переглядів: 1380 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: