Home icon
InterRais » Корисне » Упаковка поліетиленова

→ Упаковка поліетиленова

Упаковка поліетиленова

Наш багаторічний досвід роботи дозволяє виробляти плівку, яка використовується в різних галузях промисловості, а саме:
- хімічна промисловість (упаковка для порошків, гранул, добрив; в хімчистках - упаковка речей);
- фармацевтика (упаковка устаткування, інструментів, скла, медичних приналежностей);
- харчова промисловість (пакетики для добавок, спецій, приправ, і т.д);
- меблева промисловість;

Важливе значення в успіху просування товару до споживача має упаковка, яка являє собою не тільки один із способів захисту товару від зовнішнього впливу, але і є незамінним способом залучення уваги покупця.

Одним з найбільш вживаних захисних матеріалів служить упаковка поліетиленова.

Така популярність виправдана властивостями матеріалу, з якого виготовляється плівка, і широкою сферою застосування. Поліетилен - це сама застосована у виробництві пластмаса , відома людству з кінця 19 століття. Цей найстаріший полімер і сьогодні залишається незамінним , незважаючи на те , що новітні технології стрімко входять в індустрію пакувальних матеріалів . Упаковка поліетиленова являє собою гнучку упаковку , що виготовляється з поліетилену низького , середнього та високого тиску . Перший матеріал є самим недорогим , але , разом з тим , найбільш зручним і масштабним для застосування ( пакети - майки , фасувальні пакети тощо ) . Поліетилен середнього тиску поєднує в собі оригінальний зовнішній вигляд (через шорсткість поверхні і високу вантажопідйомність , що сприяє не меншою популярністю.

Упаковка поліетиленова
Високою якістю відрізняється упаковка поліетиленова з однойменного матеріалу високого тиску, що робить її просто незамінною в багатьох галузях господарської діяльності. Так як така упаковка підходить для різноманітних матеріалів, то упаковка поліетиленова найбільш застосовна в пакувальній галузі.

До неоціненним переваг такої упаковки можна віднести: універсальність, міцність, доступність, зручність транспортування, естетичний зовнішній вигляд, стійкість до вологи, морозостійкість, і, звичайно ж, захист товару від різноманітних зовнішніх впливів. Крім цього, прозора поверхня забезпечує максимально можливий візуальний контроль над збереженням товару при його транспортуванні і зберіганні.

Практично в будь-якій галузі промисловості використовується упаковка поліетиленова, так як саме вона служить тим матеріалом, який необхідний для транспортування, зберігання та фасування різноманітних товарів і продуктів. Звичайна область застосування - це товари масового призначення і підвищеного попиту, такі як: косметика, засоби особистої гігієни, фармацевтичні продукти, миючі синтетичні засоби, товари електротехнічної галузі та багато інших.

Крім промислових галузей упаковка широко застосовується в харчовій промисловості та побуті. За своїми експлуатаційними характеристиками упаковка поліетиленова буває: армована, вакуумна, термозбіжна і харчова.

Купуйте поліетиленову упаковку від InterRAIS і економте свої гроші і час.


20-11-2014, 17:07 | Переглядів: 1432 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: