Home icon
InterRais » Корисне » Гарантійні зобов'язання

→ Гарантійні зобов'язання

Гарантійні зобов'язання

по тепличній поліетиленовій плівціВдячні Вам за вибір нашої продукції. Ми робимо все від нас залежне, щоб відповідати найвищим стандартам якості.

Практичне використання тепличних поліетиленових плівок відпрацьовано роками і не є технологічно складним процесом. Однак необхідно відзначити ряд вимог, які важливі для забезпечення заданих термінів служби плівок. Ця вимога до стану каркаса теплиці, процесу встановлення і безпосередньо використання плівки як покриття теплиці. Вимоги не є винятковими для плівок нашого виробництва, це загальні вимоги для світлостабілізована на задані терміни експлуатації тепличних поліетиленових плівок.

Стан каркаса теплиці.- Каркас повинен бути жорстким, стійким, без гострих кутів.
- Якщо каркас металевий, то він повинен бути або оцинкованим, або пофарбованим, без корозії. Фарба не повинна бути темних кольорів, бажано використовувати білу фарбу. Не можна використовувати фарбу з органічними речовинами.
- Дерев'яні елементи теплиці повинні бути вироблені з добре просушеної деревини, в місці контакту з плівкою гладкими, без гострих щербин, сучків і кутів. Небажано використання деревини хвойних порід, навіть досить добре просушена, під впливом високої температури вона може виділяти смоли.
- Ні в якому разі не можна застосовувати просочення дерев'яного каркаса нафтопродуктами.
- Краще виключити безпосередній контакт плівки з каркасом, обернувши його плівкою. Підійде плівка як нова, так і колишня у використанні.
- Ширина елементів каркасу в місці контакту з плівкою не повинна перевищувати 30 ... 40 мм. При більшій ширині погіршується вентиляція плями контакту і може відбуватися перегрів плівки влітку, особливо з південної сторони теплиці.

Встановлення плівки на теплицю.- Підготуйте місце для розгортання плівки, приберіть все, що може пошкодити її цілісність. Розмотувати плівку з рулону бажано з горизонтальних «козлів» зі вставленою всередину шпулі трубою. Слідкуйте, щоб при обертанні рулону торці не терлися про кріплення труби.
- При натягуванні плівки на каркас необхідно враховувати, що недостатньо натягнута плівка більше схильна до впливу вітру. Надмірно натягнута може лопнути при охолодженні.
- Перед установкою плівку бажано витримати 24 години при кімнатній температурі.
- Оптимальна температура повітря при установці плівки близько 15 градусів.
- Кріплення плівки до каркаса необхідно робити з мінімальними ушкодженнями її цілісності. Пошкодження плівки ведуть до погіршення її механічних властивостей.

Використання плівки.- Не допускайте торкання плівки рослинами а також іншими сторонніми предметами.
- Фумігацію грунту всередині теплиці необхідно проводити до накриття теплиці плівкою.
- Використання хімікатів істотно погіршує властивості плівки. Може руйнуватися як сам полімер, так і придушуватися дію светостабилизаторов та інших добавок у плівку.
- Важливо максимально уникати попадання хімікатів між плівкою і каркасом теплиці, де їх вплив на плівку найбільш інтенсивне і тривале. Особливо це актуально для теплиць з дерев'яним каркасом, який швидко просочується хімікатами.
- Не використовувати агресивні речовини для видалення забруднень з поверхні плівки.
Окремо необхідно звернути увагу на технологічні складки плівки. Вони об'єктивно є слабким місцем плівкового покриття, але при нормальній експлуатації ця слабкість ніяк не проявить себе. У більшій ступені відносна слабкість складок характерна для плівок, виготовлених з високоякісного (прозорого, механічно міцного і жорсткого) поліетилену.
Небажано натягувати плівку до робочого стану відразу ж після розмотування з рулону. Потримайте її розправленої кілька годин.
Розрив складки часто провокується її надривом з краю рулону. Обрізайте плівку рівно, без зазубрин, гостро наточеним інструментом.
Якщо плівка була натягнута занадто сильно при досить високій температурі, то при охолодженні вона може вкрай надудлитися і лопнути, як правило по складці. Передбачте можливість регулювання натягу плівки.
Якщо тріщина по складці вже пішла, то необхідно якомога швидше «купірувати» її поширення невеликим (до 10 ... 15 мм) розрізом поперек складки попереду тріщини і заклеїти весь утворився розрив скотчем для теплиць. Як правило, розрив далі поширюватися не буде.

Умови зберігання поліетиленової плівки.- Зберігати плівку потрібно в сирому і прохолодному місці.
- Не допускати потрапляння сонячних променів.
- Термін зберігання плівки в рулонах до початку її експлуатації - 12 місяців. Якщо плівка введена в експлуатацію пізніше зазначеного терміну, то термін її служби скорочується на відповідний проміжок часу.

Умови надання гарантії.- Наявність бирки від рулону плівки а також зразка плівки, що викликала претензію, в необхідному для прийняття рішення розмірі.
- При руйнуванні плівки внаслідок перевищення граничних погодних умов гарантійні вимоги не приймаються. До таких відносяться: швидкість вітру більше 54 км / год, а також інші природні механічні навантаження (сніг, град, тощо), які викликали натяг плівки понад 50 кгс / см.кв.
Гарантія виробника поширюється лише на вироблену ним плівку. Гарантія не стосується інших, пов'язаних з її використанням витрат - виробничих, втрат на погіршення якості врожаю і т.п.

Виконання гарантійних зобов'язань.Надходить рекламацію виробник розглядає протягом 5 робочих днів. У разі прийняття гарантійних вимог втрати споживачеві компенсуються наступним чином.
- Якщо плівка стала непридатною до використання в період першого сезону її використання, то виробник змінює плівку або компенсує її вартість.
- Якщо в непридатність прийшла світлостабілізована плівка (на 24, 36 або 60 місяців) на другий і більше сезони використання, але до настання заявленого терміну, виробник відшкодовує різницю вартості плівки між фактичним і заявленим термінами використання.

Якщо виявлений брак.Якщо Ви виявили брак продукції, прохання негайно повідомити про це нашому представникові з наданням йому бирки упаковки рулону а також заяви у письмовій формі з описом проблеми, що виникла.
У плівку закладений запас заявленого терміну використання від 20% (у плівках стабілізації 60 місяців) до 50% (у плівках стабілізації 12 місяців) в стандартних для Південної Україна умовах. Грамотне виконання наших рекомендацій дозволить Вам не тільки використовувати закладені в плівку показники якості, але і продовжити термін її служби.

Виконання умов по заданій довжині і ширині плівки.Довжина плівки в рулоні вимірюється лічильником з точністю до ± 2%. Допуски на ширину плівки наступні: полотно ± 1%, рукав і напіврукав ± 2%, фальцьований плівка ± 4%. Ми прагнемо виготовляти плівку так, щоб довжина і ширина плівки в рулоні була не менше заданої (вказана на бирці). Якщо для Вас критичні задані довжина і ширина плівки, то на етапі замовлення плівки обговоріть умови з нашими представниками і ми їх обов'язково виконаємо. Якщо Ви виявили наднормативні відхилення довжини або ширини плівки, які обмежують умови її використання, зверніться до нашого представника з рекламацією в зазначеному вище порядку.


16-03-2011, 10:21 | Переглядів: 3567 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: