Home icon
InterRais » Корисне » Поліетиленові пакети

→ Поліетиленові пакети

Поліетиленові пакети

Сьогодні вже важко собі уявити життя без поліетиленових пакетів, адже сфера їх застосування просто неосяжна. Така популярність пояснюється універсальністю пакетів (крім безпосереднього призначення, можуть використовуватися і для нанесення рекламних слоганів, і для популяризації різних торгових марок тощо), а також їх компактністю (порожні пакети практично не займають вільного місця, тому їх можна покласти практично будь-куди).


Більшість пакетів поліетиленових виробляють з поліетилену низького тиску. Інша категорія цієї продукції, яку можна відрізнити по характерному «шелестінню», виготовляється з ПНД. Такі пакети міцні, а також мають низьку вартість. Пакети з ПНД можуть витримувати до 30 кг, при цьому навіть відсутня необхідність в зміцненні наскрізних ручок. Як правило, величина максимально допустимої вантажопідйомності поліетиленових пакетів вказана на мішку.Пакети з поліетилену низького тиску

по аналогії з іншими ділять на три види:
пакети типу "майка";
пакети c прорубна ручками;
фаcовочние пакети.

Пакети з прорубна ручками з ПНД ідеальні для розміщення на них логотипів і реклами. Оптимально переносити в них можна вантажі в 2-7 кілограмів вагою.

Пакети "майка" з бічними ручками при товщині всього лише від 6 мкм міцні, довговічні, майже не розтягуються і не деформуються. Поліетилен низького тиску для випуску "майок" став застосовуватися недавно, але такий тип мішків став дуже популярним завдяки міцності і дешевизні (1-3 рублі). При товщині 12 мкм вантажопідйомність "майки" до 7 кг, при 16 мкм - вже до 24 кг.

Фасувальні пакети , матеріалом для виробництва яких є поліетилен низького тиску, призначені в основному для сипучих продуктів (цукру, круп, макаронів і т.д.). По суті, вони являють собою пакувальний матеріал. Ці пакети міцні, протистоять продавлювання, можуть мати чотирикольорового зображення, що дозволяє прямо на пакеті методом флексографії наносити характеристики упакованого продукту.

Поліетиленові пакети


Поліетиленові пакети Будь-які пакети з поліетилену низького тиску виготовлені з плівки, яка добре зварюється при тепловій зварюванні. У екологів ставлення до поліетилену двояке: з одного боку він екологічно нешкідливий, з іншого ж - період його розкладання досягає 1000 років (проблеми утилізації). З твердих ж відходів приблизно сорок відсотків - це ПЕТ-пляшки та поліетиленові пакети. Відслуживше можна використовувати як вторинну сировину, але нові пакети все потрібно робити чорного кольору, так як різнобарвність старих пакетів при розплаві дає брудно-сірий колір.

Наука пропонує саморозпадається пакети, але їх якісні характеристики значно нижче.

Дешевизна пакетів з ПНД дозволяє закуповувати їх великим оптом. Дзвоніть та замовляйте - (+38044) 591-17-94


28-04-2011, 11:30 | Переглядів: 8993 | Друкувати

Інша поліетиленова продукція: