InterRais.com.ua > Українська версія > Плівка поліетиленова

Плівка поліетиленова

Плівка поліетиленоваПлівка поліетиленова, якість за ГОСТ 10354-82. Плівки поліетиленові знаходять широке застосування в сільському господарстві, у меліоративному і водогосподарському будівництві, в якості пакувального матеріалу різних виробів, для виготовлення товарів народного споживання й інших цілей.

Вся плівка поліетиленова виготовляється у вигляді:

- Рукава шириною від 50 до 3000 мм (у т.ч. фальцьованої),
- Напіврукава шириною від 150 до 3000 мм,
- Полотна шириною від 150 до 1500 мм завтовшки від 20 до 400 мкм.

У сільському господарстві плівка незамінна для покриття парників і теплиць, мульчування грунту і пропарювання грунту, при облаштуванні сховищ для кормів і упаковки сільгосппродукції.

Термін служби звичайної поліетиленової плівки залежить від її здатності руйнуватися під дією ультрафіолетового випромінювання сонця. Для збільшення терміну служби тепличної плівки ми застосовуємо спеціальні добавки - светостабилизаторов, антифог, барвники, светопреобразующіе і теплоудержуючою добавки.

Плівка поліетиленова технічна (будівельна) виготовляється на основі композиції первинного та вторинного поліетиленів. Застосовується в будівництві (гідро-, пароізоляція), сільському господарстві і т.д. Відрізняється більш низькою ціною, але при цьому має відмінні характеристики. Виробляється у вигляді рукава, напіврукава, полотна товщиною від 50 до 300 мкм.

Купити плівку поліетиленову від InterRais дуже просто і вигідно. Іншими словами: плівка поліетиленова ціна - мінімальна, результат - "ідеально"!


Використання поліетиленової плівкиПлівка поліетиленоваПоліетіленовая плівка відома протягом багатьох десятиліть як одного з найбільш популярних, доступних і зручних видів пакувального матеріалу. Для виробництва цього матеріалу використовується поліетилен низького і високого тиску, який у зв'язку з тим, що має різні способи отримання, різниться за своїми фізичними властивостями.

Плівка з поліетилену високого тиску має високу стійкість до механічних пошкоджень, водонепроникна, але може пропускати гази, внаслідок чого не може використовуватися для пакування продуктів, які сприйнятливі до окислення. Поліетилен низького тиску відрізняється від попереднього виду більш високою щільністю, але меншу опірність розривів і ударів, водонепроникний, газонепроникної, більш еластичний і розтяжний, має хороші теплоізоляційні якості.

Область використання поліетиленової плівки дуже широка і залежить від типу плівки. Переважно плівки поліетиленові використовуються в якості пакувального матеріалу для найрізноманітніших видів продукції. У будівництві плівки поліетиленові застосовують для водо-та пароізоляції, при виконанні внутрішніх оздоблювальних робіт. Плівка являє собою зручний і дешевий матеріал для теплиць і парників.

Виробники пропонують різні види плівки: термоусадочну і армовану, тепличну, господарську і це далеко не повний перелік можливих видів цього популярного матеріалу. Термозбіжна плівка здатна під дією температури скорочуватися і це широко застосовується при упаковці різних предметів. Армована плівка поліетиленова володіє підвищеною міцністю, що буває особливо важливо при використанні її там, де потрібно тривале використання цього матеріалу. У різних будівельних та господарських магазинах асортимент поліетиленової плівки представлений декількома видами і тут (у компанії "Етіленсервіс") завжди можна купити плівку поліетиленову необхідного призначення

До значних недоліків поліетиленової плівки можна віднести складність її утилізації, так як у природному середовищі цей матеріал розкладається тривалий час. Поліетилен відноситься до одноразових матеріалами і щоденне використання поліетиленової плівки в світі доходить до сотень тонн, що вкрай негативно позначається на навколишньому середовищі. Вирішенням цієї проблеми є виробництво саморозпадається плівки, яка без втручання людини самостійно розкладається під дією світла, води і грунтових мікроорганізмів на низькомолекулярні речовини, не надаючи шкоди природному середовищу, здоров'ю людини, тваринного та рослинного світу. Виробництво саморозпадається поліетиленової плівки проводиться у дедалі більшій кількості країн Європи, Азії та Америки.

Вернуться назад