fbpx

Біорозкладані пакети

Пластикові вироби і поліетиленова продукція користуються великим попитом, як серед промислових підприємств, так і серед простих споживачів. І давно вже не секрет, що подібна продукція ставить під загрозу безпеку навколишнього середовища.

Ми, як компанія виробник, детально вивчивши європейський досвід і провівши всі необхідні тестові випробування, готові вже сьогодні запропонувати Вам, оксо-біопакети.

Оксо-біопакети — це звичний для нашого покупця поліетиленовий пакет, основні переваги якого — міцність, вологостійкість, придатність для зберігання харчових продуктів, але з добавкою d2w він набуває переваг лідера серед поліетиленових пакетів — безпека для навколишнього середовища. Оксо-біопакет — розкладається під дією ультрафіолетових променів, повітря і води за приблизно за 1 рік. Використовуючи екологічні пакети для упаковки своєї продукції, Ви заявляєте про своє ставлення до природи, що сприятливо відіб’ється на Вашому іміджі в очах Вашого клієнта!

Умови зберігання: для запобігання передчасного розкладання пакетів, необхідно зберігати пакети в упаковці, в сухому місці, без доступу прямого сонячного світла при температурі не вище 30 градусів за Цельсієм. Якщо дотримані всі умови, пакети можна зберігати протягом кількох місяців.

Як виробник, компанія «Етіленсервіс» може запропонувати Вам, не тільки пакети з готовим зображенням, а і біопакети з Вашою рекламою і логотипом на них.

+ +