fbpx

Поліетиленові плівки

a6

Компанія «Етіленсервіс» виробляє і реалізує прозорі поліетиленові плівки без добавок, з такими технічними характеристиками:

Ширина, мм Товщина, мкм Довжина, м
від 400 до 3000 від 10 до 200 від 25 до 100

При виготовленні плівок використовується сировина високої (LDPE) і низького (HDPE) тиску європейської якості. Можливі варіанти з потрібними Вам геометричними розмірами у вигляді рукава, напів-рукава і полотна.

Плівка з поліетилену високого тиску характеризується хорошою стійкістю до навантажень, не пропускає вологу, проте її газопроникність обмежує сферу застосування цього матеріалу: для упаковки продуктів, схильних до окислення, він не підійде.

Для плівки, виготовленої з поліетилену низького тиску, характерний більш високий рівень щільності, при цьому вона проявляє меншу стійкість до розривів та ударів. Такий матеріал водо- і газонепроникний, еластичний і володіє хорошими теплоізоляційними властивостями.

Застосовувати поліетиленову плівку можна в якості упаковки для безлічі товарів, в будівництві для гідроізоляції, в якості матеріалу для створення парників і теплиць.

Наші фахівці відділу продажів допоможуть підібрати саме ту плівку, яка підійде Вам і допоможуть з оперативною доставкою товару по Україні.

Ознайомитися з асортиментом і цінами на поліетиленову плівку можна ТУТ.

+ +