fbpx

Повітряно-бульбашкові плівки

  Повітряно-бульбашкова плівка – гнучкий прозорий поліетиленовий матеріал, в якому розміщені бульбашки, заповнені повітрям. Даний вид пакувального матеріалу має незаперечні переваги перед своїми конкурентами, такими як: картонні коробки, поролон, звичайна плівка і т.п. Її головні переваги:

  • добре захищає від вібрацій і пошкоджень;
  • має високу механічну міцність;
  • вологостійкість;
  • пилонепроникність;

Незамінна для упаковки скляних товарів і радіоелектронних приладів.

Така плівка давно використовується і, на наш погляд, ще довго буде затребувана для упаковки в торгівлі, промисловості та інших сферах діяльності.

Компанія «Етіленсервіс» пропонує 2-х і 3-х шарову повітряно-бульбашкова плівку. У 2-х шарової бульбашки розташовані на поліетиленовій плівці, в 3-х шаровій вони розташовані між двома шарами плівок. Цим забезпечується більш висока міцність матеріалу, що важливо для пакування крихких предметів.

Можна виділити ключові параметри повітряно бульбашкової плівки, на які потрібно звернути увагу при виборі:

  • діаметр бульбашки – від нього залежить товщина плівки;
  • щільність – при високій щільності допускається велике навантаження на матеріал.

  Ми пропонуємо купити широкий асортимент повітряно-бульбашкових плівок для упаковки товарів і транспортування Ваших вантажів з можливістю доставки по всій Україні.

Для плівки, виготовленої з поліетилену низького тиску, характерний більш високий рівень щільності, при цьому вона менш стійка до розривів і ударів.

Застосовувати поліетиленову плівку можна для упаковки різних товарів, в якості гідроізоляції в будівництві, при створенні парників і теплиць.

Наші фахівці відділу продажів допоможуть підібрати саме ту плівку, яка підійде замовнику і допоможуть з оперативною доставкою товару по Україні.

+ +