fbpx

Гарантійні зобов’язання

Дякуємо Вам за вибір нашої продукції. Ми робимо все від нас залежне, щоб відповідати найвищим стандартам якості.

Практичне використання тепличних поліетиленових плівок відпрацьовано роками і не є технологічно складним процесом. Однак необхідно відзначити ряд вимог, які важливі для забезпечення заданих термінів служби плівок. Це вимоги до стану каркаса теплиці, процесу втановлення і безпосередньо використання плівки в якості покриття теплиці. Вимоги не є винятковими для плівок нашого виробництва, це загальні вимоги для світлостабілізованих на заданий терміни експлуатації тепличних поліетиленових плівок.

Стан каркаса теплиці.

 • Каркас повинен бути жорстким, стійким, без гострих кутів.
 • Якщо каркас металевий, то він повинен бути або оцинкованим, або пофарбованим, без корозії. Фарба не повинна бути темних кольорів, бажано використовувати білу фарбу. Не можна використовувати фарбу з органічними речовинами.
 • Дерев’яні елементи теплиці повинні бути виготовленими з добре просушеної деревини, в місці контакту з плівкою гладкими, без гострих зазубрин, сучків і кутів. Небажано використання деревини хвойних порід, навіть досить добре просушеної, під впливом високої температури вона може виділяти смоли.
 • Ні в якому разі не можна застосовувати просочення дерев’яного каркаса нафтопродуктами.
 • Краще виключити безпосередній контакт плівки з каркасом, обернувши його плівкою. Підійде плівка як нова, так і бувша у використанні.
 • Ширина елементів каркасу в місці контакту з плівкою не повинна перевищувати 30 … 40 мм. При більшій ширині погіршується вентиляція плями контакту і може відбуватися перегрів плівки влітку, особливо з південної сторони теплиці.

Установка плівки на теплицю.

 • Підготуйте місце для розгортання плівки, приберіть все, що може пошкодити її цілісність. Розмотувати плівку з рулону бажано з горизонтальних «козлів» зі вставленої всередину шпулі трубою. Слідкуйте, щоб при обертанні рулону торці НЕ терлися об кріплення труби.
 • При натягуванні плівки на каркас необхідно враховувати, що не досить натягнута плівка більше схильна до впливу вітру. Надмірно натягнута може лопнути при охолодженні.
 • Перед установкою, плівку бажано витримати 24 години при кімнатній температурі.
 • Оптимальна температура повітря при установці плівки близько 15 градусів.
 • Кріплення плівки до каркаса необхідно проводити з мінімальними ушкодженнями її цілісності. Пошкодження плівки ведуть до погіршення її механічних властивостей.

Використання плівки.

 • Не допускайте торкання плівки рослинами а також іншими сторонніми предметами.
 • Фумігацію грунту всередині теплиці необхідно проводити до накриття теплиці плівкою.
 • Використання хімікатів істотно погіршує властивості плівки. Може руйнуватися як сам полімер, так і погіршувати дію светостабілізаторов і інших добавок в плівку.
 • Важливо максимально уникати потрапляння хімікатів між плівкою і каркасом теплиці, де їх вплив на плівку найбільш інтенсивний і тривалий. Особливо це актуально для теплиць з дерев’яним каркасом, який швидко просочується хімікатами.
 • Не застосовувати агресивні речовини для видалення забруднень з поверхні плівки.

Окремо необхідно звернути увагу на технологічні складки плівки. Вони об’єктивно є слабким місцем плівкового покриття, але при нормальній експлуатації ця слабкість ніяк не проявить себе. Більшою мірою відносна слабкість складок характерна для плівок, виготовлених з високоякісного (прозорого, механічно міцного і жорсткого) поліетилену.

Небажано натягувати плівку до робочого стану відразу ж після розмотування з рулону. Потримайте її розправленою кілька годин.
Розрив складки часто провокується її надривом з краю рулону. Обрізайте плівку рівно, без зазубрин, гостро наточеним інструментом.
Якщо плівка була натягнута занадто сильно при досить високій температурі, то при охолодженні вона може сильно натягнутись і лопнути, як правило по складці. Передбачте можливість регулювання натягу плівки.

Якщо тріщина по складці вже пішла, то необхідно якомога швидше «купірувати» її поширення невеликим (до 10 … 15 мм) розрізом поперек складки попереду тріщини і заклеїти весь утворившийся розрив скотчем для теплиць. Як правило, розрив далі поширюватись не буде.

Умови зберігання поліетиленової плівки.

 • Зберігати плівку потрібно в сирому і прохолодному місці.
 • Не допускати попадання сонячних променів.
 • Термін зберігання плівки в рулонах до початку її експлуатації – 12 місяців. Якщо плівка введена в експлуатацію пізніше зазначеного терміну, то термін її служби скорочується на відповідний проміжок часу.

Умови надання гарантії.

 • Наявність бирки від рулону плівки а також зразка плівки, що викликала претензію, в необхідному для прийняття рішення розмірі.
 • При руйнуванні плівки внаслідок перевищення граничних погодних умов гарантійні вимоги не приймаються. До таких відносяться: швидкість вітру понад 54 км / год, а також інші природні механічні навантаження (сніг, град, і т.п.), які викликали натяг плівки понад 50 кгс / см.кв.
 • У зимовий період встановлена ​​на теплицю стандартна плівка не може витримати зниження температури нижче -15 ̊ C за рахунок значного зменшення міцності.

Якщо Ви хочете, щоб плівка могла витримати більш сильні морози – зверніться на етапі замовлення плівки до наших представників і ми виготовимо плівку, здатну витримати морози до -30 ̊ C (з використанням спеціальних добавок, що підвищують еластичність плівки).

Гарантія виробника розповсюджується лише на вироблену ним плівку. Гарантія не стосується інших, пов’язаних з її використанням витрат: виробничі втрати, на погіршення якості врожаю тощо.

.

Виконання гарантійних зобов’язань.

Рекламацію виробник розглядає протягом 5 робочих днів. У разі прийняття гарантійних вимог втрати споживачеві компенсуються в такий спосіб.

 • Якщо плівка стала непридатною до використання в період першого сезону її використання, то виробник змінює плівку або компенсує її вартість.
 • Якщо в непридатність прийшла світлостабілізована плівка (на 24, 36 або 60 місяців) на другий і подальші сезони використання, але до настання заявленого терміну, виробник відшкодовує різницю вартості плівки між фактичним і заявленим термінами використання.

Якщо виявлено брак

Якщо Ви виявили брак продукції, прохання негайно повідомити про це нашому представникові з наданням йому бірки упаковки рулону а також заяви в письмовій формі з описом виниклої проблеми.

В плівку закладений запас заявленого терміну використання від 20% (в плівках стабілізації 60 місяців) до 50% (в плівках стабілізації 12 місяців) в стандартних для Південної України умовах. Грамотне виконання наших рекомендацій дозволить Вам не тільки використовувати закладені в плівку показники якості, але і продовжити термін її служби.

Виконання умов по заданій довжині і ширині плівки.

Довжина плівки в рулоні вимірюється лічильником з точністю до ± 2%. Допуски на ширину плівки наступні: полотно ± 1%, рукав і напіврукав ± 2%, фальцована плівка ± 4%. Ми прагнемо виготовляти плівку так, щоб довжина і ширина плівки в рулоні була не меншою заданої (вказана на бирці). Якщо для Вас критичні задані довжина і ширина плівки, то на етапі замовлення плівки обговоріть умови з нашими представниками і ми їх обов’язково виконаємо. Якщо Ви виявили наднормативні відхилення довжини або ширини плівки, які обмежують умови її використання, зверніться до нашого представника з рекламацією в зазначеному вище порядку.

+ +