fbpx

Маркування тепличних плівок

  Поліетиленова плівка, що випускається нашою компанією, має відповідне маркування, як підтвердження, що продукція відноситься до торгової марки InterRAIS. Маркування наносять не тільки на упаковку, а й на саму плівку.

  Раніше (до середини 2011 року) поліетиленова плівка була позначена тільки тисненням, але цей розпізнавальний знак виявився недостатньо надійним: маркування швидко зникало після розгортання рулону плівки. Це створювало складності, коли необхідно було визначити виробника плівки, при виникненні гарантійних ситуацій. Крім того, тиснення добре помітно на плівці тільки під певним кутом.

  В результаті був обраний найбільш відповідний варіант – маркування плівки флексодрукарськім способом. Такий рядок містить кілька елементів, кожен з яких несе в собі важливу інформацію. По-перше, це назва торгівельної марки InterRAIS. По-друге, дані про сезон виробництва: скажімо, знак 12-1 говорить про те, що плівку виготовили протягом весняного сезону 2012 року (з грудня 2011-го по травень 2012-го), а 12-2 – що її виготовили в осінній сезон, тобто з червня 2012 року по грудень. Також рядок може містити інформацію про товщину плівки, періоду УФ-стабілізації.

 Переваги флексопечатного рядка полягають перш за все в його помітності і стійкості до різних зовнішніх факторів.

Маркування плівки грає важливу роль в запобіганні підробок і збільшенні ступеня відповідальності виробника за свою продукцію. Саме тому ми робимо маркування все більш виразним, якісним і довговічним

+ +