fbpx

Широкоформатні плівки

12-метрові плівки для теплиць

Плівки які мають ширину до 6 метрів, досить поширені в Україні. Їх виготовляють багато компаній, адже такий вид поліетиленових плівок ідеально підходить для використання в будівництві, сільському господарстві, меліорації.

-тепличная-пленка

Однак, щоб зробити плівки ще більшої ширини, потрібно спеціальне дороге обладнання, причому, чим ширше плівка, тим більше буде коштувати обладнання. Наприклад, виготовлення 12-метрової плівки можливо тільки в приміщенні, що має висоту понад 24 метрів. З огляду на високу вартість обладнання, складність технологічних процесів і особливі вимоги до робочого приміщення, широкоформатний плівка буде досить дорогим продуктом.

Широкоформатна поліетиленова плівка 12метрів

Існує й інший варіант створення широкоформатного плівки: для цього знадобиться спаяти кілька вузькоформатний полотен для створення широкоформатного полотна. Це не можна назвати простим завданням, але ми вирішили його, розробивши спеціальну установку для спайки поліетиленових плівок. Спайка здійснюється нескінченним швом, якість якого дозволяє не тільки зберегти початкові властивості плівки, але і поліпшити їх. Наше обладнання має відносно невелику вартість, тому його використання не призводить до значного підвищення ціни плівки.

+ +