Стретч плівки

Стретч-плівка – широко відомий пакувальний і захисний матеріал, використовується в різних галузях господарювання.

Назва товаруШирина, ммТовщина, мкмДовжина, мЦіна, грн/шт
Стретч плівка 500*20*300 50020300265

Міцність і еластичність, зручність у використанні, досить низька вартість – це ті властивості, які сприяють все більшому поширенню стретч-плівки в усіх сферах діяльності: харчова промисловість, логістика, торгівля і т.д.

Переваги стрейч-плівки:

  • стійка до деформації, розривів, проколів і ударів, добре витримує тиск, при цьому добре розтягується і залишається пружною;
  • здатність її шарів склеюватися один з одним (з подальшою можливістю легкого розпаковування, не пошкоджуючи ні саму плівку, ні упакований товар;
  • не боїться змін погодних умов, в тому числі дуже низьких температур, аж до -40 градусів Цельсія.

Пакувальні матеріали зі стретч-плівки

Стретч плівка відмінно підходить для упаковки і скріплення різних вантажів. Вона щільно прилягає до упакованих товарів, що захищає їх, по-перше, від всіляких пошкоджень, а по-друге, від втрати або крадіжки окремих деталей і частин. Прозорість плівки дозволяє здійснювати візуальний контроль товарів. Якщо необхідний захист від ультрафіолетових променів, можна застосовувати кольорову або чорну плівку.

Купити якісну стрейч-плівку за мінімальними цінами можна в компанії «Етиленсервіс», звертайтеся і ми Вам допоможемо підібрати потрібний варіант.