Маркування тепличних плівок

Поліетиленова плівка, що випускається нашою компанією, має відповідне маркування, як підтвердження, що продукція відноситься до торгової марки InterRAIS.

Маркування наносять не тільки на упаковку, а й на саму плівку.

Маркування тепличної плівки торгової марки InterRAIS

Раніше (до середини 2011 року) поліетиленова плівка була позначена тільки тисненням, але цей розпізнавальний знак виявився недостатньо надійним: маркування швидко зникало після розгортання рулону плівки.

Маркування плівки флексодрукарським рядком

В результаті був обраний найбільш відповідний варіант – маркування плівки флексодрукарськім способом. Такий рядок містить кілька елементів, кожен з яких несе в собі важливу інформацію. По-перше, це назва торгівельної марки InterRAIS. По-друге, дані про сезон виробництва: скажімо, знак 20-1 говорить про те, що плівку виготовили протягом весняного сезону 2020 року (з грудня 2019-го по травень 2020-го), а 20-2 – що її виготовили в осінній сезон, тобто з червня 2020 року по грудень. Також рядок може містити інформацію про товщину плівки, періоду УФ-стабілізації.

Переваги флексопечатного рядка полягають перш за все в його помітності і стійкості до різних зовнішніх факторів.

Маркування плівки грає важливу роль в запобіганні підробок і збільшенні ступеня відповідальності виробника за свою продукцію. Саме тому ми робимо маркування все більш виразним, якісним і довговічним