...
 • RU
 • UK
 • ПРО КОМПАНІЮ

  Підприємство «Етиленсервіс» розпочало свою виробничу діяльність в 2004 році.
  Першою виготовленою продукцією були плівки з поліетилену високого тиску для пакування продуктів харчування. Протягом короткого періоду часу ми розширили наш асортимент, який на сьогоднішній день налічує десятки видів різноманітних плівок і пакетів. Продукція затребувана в пакувальної індустрії та сільському господарстві, в побуті і сфері послуг.
  Для тепличних господарств і аграрних підприємств ми пропонуємо широку лінійку плівок будь-яких типорозмірів до 12 м включно. Сьогодні тепличні і сільськогосподарські плівки під власною торговою маркою «InterRAIS» представлені в усіх регіонах України нашими дилерами.
  Для групового та індивідуального пакування найрізноманітнішої продукції пропонуються термозбіжні плівки у вигляді полотна, рукава або напіврукава шириною від десятків сантиметрів до 2 м включно.
  Використовуючи сировину вторинної переробки при виготовленні технічних (господарських) плівок для використання в побуті, при ремонтно-будівельних роботах, для пакування різних товарів ми значно знизили вартість даної продукції для наших партнерів і клієнтів.
  У зв’язку зі збільшенням попиту на ринку асортимент наших мішків і пакетів значно розширився. Практично у всіх галузях промисловості, сільського господарства, торгівлі і сфери послуг необхідні такі вироби. А значить, ми готові задовольнити попит від фасувальних пакетів і пакетів типу «майка» до мішків вкладишів і мішків для палет.
  Наслідком масового використання поліетиленових виробів стало забруднення навколишнього середовища. Одним з найбільш ефективних шляхів вирішення цього більш ніж актуального питання може бути не тотальна заборона на їх використання, а забезпечення їх нешкідливості для екології. Саме з цією метою ми додали в асортимент продукції біорозкладні плівки і пакети.
  За багато років успішної діяльності на ринку підприємство «Етиленсервіс» по праву заслужило репутацію надійного і кваліфікованого партнера. У своїй щоденній діяльності ми керуємося такими принципами:
  •  безумовне задоволення запитів замовника;
  •  продукція високої якості;
  •  надійність партнерства.
  Слоган компанії «До успіху разом!» – це філософія нашого світогляду і діяльності.

  СЕРТИФІКАТИ

  Слоган компанії «До успіху разом!» - це філософія нашого світогляду і діяльності.

  Контакты

  +38 (050) 036 43 54+38 (073) 265 48 13+38 (067) 353 34 52+38 (067) 353 34 58+38 (067) 402 93 80sale@interrais.com.ua
  02160, Україна, м Київ, вул. Березнева, 10
  01013, Україна, м Київ, вул. Будіндустрії, 9
  Copyright © 2023 InterRAIS