Антиконденсатні плівки

Антиконденсатна плівка

Характерною особливістю антиконденсатної плівки є те, що при її виробництві використовуються спеціальні добавки, які запобігають появі крапель на поверхні.

В результаті на такій плівці утворюється значно менше крапель роси, ніж на звичайній. Це безпосередньо впливає на кількість світла всередині теплиці – рівень освітленості підвищується на 15-20%. Також на тепличні рослини не потрапляють холодні краплі води, що сприяє зниженню кількості захворювань і опіків.

Назва товаруШирина, ммТовщина, мкмДовжина, м
Виключно під замовлення, мінімальна партія 300 кг. Термін виробництва до 7-10 к.д. 1500-300010050-100

Плівка садова поліетиленова

При використанні плівки антиконденсатної, важливо, щоб сама конструкція теплиці дозволяла воді вільно стікати вниз.

Зверніть увагу, що зазвичай антиконденсатну плівку фарбують в синій колір, а також виготовляють двошаровими, при цьому тільки внутрішній шар має антиконденсатні властивості.

Як визначити, чи дійсно плівка володіє необхідними якостями? Для цього потрібно капнути воду на поверхню антиконденсатної і звичайної плівки. На поверхні звичайної плівки крапля прийме сферичну форму, а на антиконденсатної поверхні – розтечеться. На звичайній плівці крапля тримається навіть при нахилі поверхні до 90 градусів, а на антиконденсатної стікає відразу ж, коли нахил досягає 15-20 градусів.

Така плівка, безсумнівно, виправдовує покладені на неї надії.