Ви придбали саджанці помідорів, або може бути, навіть самі їх виростили. Встановили на ділянці теплицю. За всіма правилами підготували грунт. Тепер помідори необхідно висадити в теплицю. Відбувається це зазвичай в останній місяць весни. Але попередньо подивіться прогноз погоди, годі чекати найближчим часом заморозки. А якщо ви вже розсаду висадіть, і раптом нагрянуть заморозки, то доведеться на ніч в теплицю ставити обігрівач. Передбачте такий варіант. Тобто необхідні достатньої довжини подовжувачі дроти, щоб можна було підключити обігрівач в теплиці до найближчої розетки в будинку, на будинку або в лазні. Коли ви підготуєте грунт, удобрити її, прорихліте, то можна зверху розкласти солому. Це робиться для того, щоб грунт не пересихав. Крім того, для того, щоб земля в теплиці прогрілася, можна накрити її чорним матеріалом. Загартовуємо саджанці. За тиждень до висадки рослин, починаємо їх загартовувати. У сонячні дні винесемо їх на вулицю на кілька годин. Починаємо з кількох хвилин, і постійно стежимо за розсадою. Загартовування допомагає зміцнити імунітет рослин. Але проводите його дуже обережно.
Висаджуємо рослини в теплицю
Краще висаджувати розсаду поступово, одночасно по 5-6 рослин. Заносимо ящик з розсадою в теплицю і гарненько заллємо водою. У грунті робимо лунки на відстані 20 см один від одного. Можна їх розташувати в формі зигзагів. Лунки робимо глибиною не менше 5 см. Лунки добре проливаємо водою. Акуратно дістаємо один саджанець з ящика або стаканчика. Намагайтеся не пошкодити кореневища. Садимо рослина в лунку так, щоб нижній листочок залишився над землею. Зів’яле листя можна акуратно обірвати. Коли висаджуєте розсаду, розмовляйте з нею, заспокоюйте її. Тоді все саджанці приживуться.
Доглядаємо за помідорами в теплиці
Два перших дні розсаду не поливають. Але якщо дуже жарко, то на другий день можна акуратно полити. Перші два тижні потрібно поливати саджанці з лійки, відстояною теплою водою. А потім можна сміливо поливати зі шланга колодязної водою. Поливати щодня або через день – це дивіться по погоді і станом листя помідорів. У догляді за помідорами в теплиці під поліетиленовою плівкою найголовніше – своєчасно поливати їх і стежити за вологістю і температурою.
Плівка для теплиць із застосуванням високотехнологічних добавок
Торгова марка ТМ «InterRAIS» предстовляет такі види тепличних плівок:
• ультрафіолетових (УФ) стабілізаторів, що перешкоджають руйнуванню макромолекул поліетилену під впливом УФ-випромінювання Сонця;
• антифогів, що, усувають освіту крапель конденсату на плівці;
• інфрачервоних абсорбентів, що знижують тепловіддачу;
• світлорозсіюючих добавок, що знижують надлишкову освітленість теплиці влітку.
Коли саджанці підростуть, і встановиться гарна погода, в теплі дні вранці відкривайте теплицю і ввечері закривайте. Якщо ви все робите правильно, то підживлення добривами не потрібна. Але це на ваше усмотреніе.Как пересадити розсаду помідорів в теплицю.